Sıkça Sorulan Sorular

Sekmelerde ki Bilgilerle İlgili Daha Fazla Bilgi Edinin

Sık Sorulan Soruların Cevapları

İhtiyacınız olan cevabı bulamıyor musunuz? Lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Genel Bilgiler

Size Genel Bilgilerimizi Sunalım

Şirketimizin Açılışı 27 Eylül 2019 Tarihine denk gelse bile ekibimizin Bilişim sektöründeki deneyimi uzun yıllara dayanmaktadır.

İxom Bilişimin Müşterisine Para İadesi Verdiği Ve Veremediği Ürünler Şunlardır. -Domain Ücreti Domain Alındıktan Sonra İade Edilemez. -Web Sitesi Tema Kurulumu, Kurulum Başlangıç Onayı Alındıktan Sonra Para İade Edilemez. -VPS Sanal Sunucu Ücreti Sunucunun Kullanıldığı Gün Sayısı Kadar ki Ücret Tahsil Edilir, Geri Kalan Meblağ İade Edilir. -Hosting Ücreti 3 Gün İçerisinde talep edilirse İade Edilir. -SSL Ücreti İade Edilemez.
Hiç Bir Ürünümüzün Deneme Sürümü Bulunmamaktadır.
24 Saat İçerisinde Kurulumlarınızı Gerçekleştiriyoruz.
Enpara - Ziraat Bankası İban Numaralarımıza Ödeme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz.
Böyle Bir Kampanya Planlarımız Dahilinde değildir Lakin Yüksek Tutarlı Bir Meblağ Oluştuğu Takdirde İnisiyatif Alarak Ücretlendirmede İndirime Gidebiliriz.
Tüm Hizmetlerimiz Web Sitemizde Ayrı Ayrı Sekmelerde Yayımlanmaktadır.
Canlı Destek, Mail veya Whatsapp İletişim Hattımızdan Anlık Olarak Ulaşabilirsiniz.

Ürün Tanıtımları

Ürünlerimizin Ayrıntılı Tanıtımları

Sanal Sunucular, Hostinginizi Barındırmada Veya Hostinginizi Barındırmada Kullanılan Fiziksel Olarak Barınan Ama Sizlere Soyut Şekilde Hizmet Sunabilmemize Yarayan Sunucu Çeşitleridir.VPS Sunucu, sunucunuza kök erişimi, özel kaynaklar ve izole bir hosting ortamı sağlar, böylece kaynaklarınızı paylaşan başka bir site olmaz. VPS, paylaşımlı sunucudan farklı olarak ayrılmış kaynaklara sahip izole bir ortam sağlar, yani daha fazla işlem gücüne sahip olursunuz ve siteniz daha hızlı yüklenir. VPS Sunucu ayrılmış CPU'lar ile birlikte özel RAM ve depolama alanı sunarak daha izole bir ortam sağlar ve kötü komşu etkisini önler. Sanal Sunucu kullanıcının beğenisine göre özelleştirilebilir. Genellikle kiralık sunucular için ayrılan gelişmiş performans, kontrol ve esnekliği elde edersiniz, hem de çok daha düşük bir fiyat karşılığında. VPS, dönemsel trafik artışlarına veya yoğun RAM/CPU kullanan uygulamalara sahip uygulamalar için en uygun tercihtir.
Seçip, Sipariş Talebi Oluşturduğunuz Sunucu Tamamiyle Size Tahsis Edilir.
Web Site Hosting Sayesinde Web Sitenizi Yayımlıyabilirsiniz Ve Size Tahsis Edilen Panellerle Sitenizin Düzenlemesini Gerçekleştirebilirsiniz.
Wordpress Tamamen Profesyonel ve düzenlemeye açık şekilde verilen temalardır. Bir Çok Seçenek Türüyle İsteklerinizi Dijital Dünya'da Gerçekleştirebilirsiniz.
Alan adı, bir Web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı Web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir.
SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır Web Sitenizin Güvenliğini Sağlar Ve Gizli Bilgilerin Çalınmasını Önler.
Sizin Fikirleriniz Doğrultusunda C# Dili Kullanılarak Ve Unity Motoru Kullanılarak Oluşturulup Size Teslim Ettiğimiz Bir Hizmet Türüdür. Bu Oyunları Google Play Store'de Yayımlayabilirsiniz.
-

TELİF HAKKI © 2010 - 2020 - www.ixombilisim.com - Tüm Hakları Saklıdır.